درباره پیشتاز موتور توس

شرکت پیشتاز موتور توس بزرگترین تولید کننده موتورسیکلت های انژکتوری و برقی در شرق کشور با سابقه بیش از پنجاه سال فعالیت در این صنعت می باشد.

این شرکت دارای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2015، استاندارد ISO10004-2018 رضایتمندی مشتریان، و همچنین دارنده رتبه دوم کشور در خدمات پس از فروش مطابق با ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به نمایندگی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

گروه صنعتی پیشتاز موتور توس با اتکا به بیش از نیم قرن تجربه درخشان حاج ابوالقاسم عرفانی یکی از نامداران صنعت موتورسیکلت فعالیت خود را با نام تجاری پیشتاز موتور خراسان به عنوان نماینده انحصاری مونتاژ و عرضه موتورسیکلت های روسی ایژپلانتا در ایران از سال ۱۳۷۳ آغاز نمود. این شرکت در سال ۱۳۸۰ همزمان با تولید موتورهای چهار زمانه به پیشتاز موتور توس تغییر نام داد.

در حال حاضر این شرکت دارای واحد تولید به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع واقع در شهرک صنعتی فناوری های برتر مشهد می باشد. این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص و نیمه متخصص قادر به تولید ۳۵۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت در سال می باشد. کلیه فرآیند ها از مرحله اقلام ورودی تا ارسال محصول نهایی توسط بازرسین کنترل کیفیت بازرسی و کنترل می گردد. علاوه براین، این شرکت دارای یک سیستم یکپارچه ردیابی و شناسایی می باشد که بر بستر RFID پیاده سازی شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

چرا پیشتاز موتور توس؟

شرکت پیشتاز موتور دارای استاندارد کیفیت ISO9001-2015، استاندارد ISO10004-2018 رضایتمندی مشتریان، و همچنین دارنده رتبه دوم کشور در ارائه خدمات پس از فروش مطابق با ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به نمایندگی از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. همچنین این شرکت دارنده رتبه اول رضایتمندی مشتریان در سال 1400 می باشد. جلب رضایت مشتریان و ارائه محصولات و خدمات برتر و متناسب با شان مصرف کننده گرانقدر ایرانی از نظر اهمیت، در اولین اولویت شرکت پیشتاز قرار دارد.

50
نمایندگی
30
سابقه کار
900
همکار
15
محصول

رسالت ما

از هم اکنون ما باید به فکر نسلی باشیم که آینده را رقم خواهند زد و به گرایشات و تمایلاتی که آینده ی کسب و کارمان را شکل خواهند داد بایستی توجه فراوان داشته باشیم. از هم اکنون می بایست خود را برای فردا آماده نماییم. در سال 1420 هجری شمسی در کجا خواهیم بود. این همان دغدغه ای است که رسالت ما را می سازد و نقشه راهی برایمان ارسیم می نماید که یاری رسان ما در این کسب و کار در درازمدت خواهد بود.

ماموریت ما

– کمک در ایجاد محیطی پاک و به دور از آلایندگی های زیست محیطی

– ایجاد حس امنیت و آرامش خاطر برای کلیه اقشار جامعه

– تلاش برای کشف ایده آل های صنعت موتورسیکلت و مخاطبان آن و کوشش در جهت محقق نمودن آن

– فراتر از کسب و کاری که در آن هستیم، تلاش در جهت ارتقا سطح زندگی و شاخص امید به زندگی اقشار محروم به عنوان یکی از مولفه های مهم توسعه ممالک

– کمک به ارتقا فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه موتوری در جهت کاهش خطرات و صدمات ناشی از استفاده نادرست از این نوع وسایل نقلیه

– جلب حمایت دیگر فعالان صنعت موتورسیکلت اعم از تولید کنندگان و دست اندرکاران این صنعت و ایجاد تشکلهایی از صنعتگران در جهت حفاظت از منابع طبیعی و زیست محیطی.

– دستیابی به خودکفایی در صنعت موتورسیکلت.

– ارتقا کیفیت خدمات رسانی به ویژه خدمات پس از فروش در صنعت موتورسیکلت.

– ایجاد یک شبکه نظارتی قوی بر نحوه توزیع و خدمات رسانی کالا جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان.

دیدگاه ما

دیدگاه های ما همان چارچوبی است که ما را در مسیر کسب و کارمان هدایت می کند و به ما کمک می کند تا بتوانیم به یک رشد پایدار برسیم. دیدگاه های ما در زمینه های مختلف شامل موارد زیر دسته بندی می شوند:

مردم: کار کردن در محیطی که همه مردم تشویق می شوند به ایده آل های خود دست یابند.

بهره وری: فقط رسیدن به نتیجه نیست که اهمیت دارد، بلکه چطور رسیدن به نتیجه نیز دارای اهمیت است که به نحوه استفاده ما از منابع بستگی دارد.

سبد کالایی: عرضه محصولات و خدمات متنوع منطبق با خواسته و نیاز مشتریان و در عین حال متمایز از سایر رقبا به نحوی که ما را در ایجاد یک رابطه احساسی با مشتریان یاری رساند.

زمین: همه باید کمک کنیم تا از طریق حفاظت از منابع طبیعی محدود، پاک نمودن آب و هوا از تمامی آلاینده های زیست محیطی، احیای فضای سبز پیرامونمان، و احترام به ارزش های والای انسانی و حقوق یکدیگر، زمین را به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنیم.

سود: فراهم آوردن حداکثر سود ممکن برای کلیه سهامداران در حالیکه نسبت به مسئولیت های اخلاقی و انسانی خود حساس و پیگیر هستیم.

شرکا: ایجاد شبکه ای از بهترین ها شامل تامین کنندگان، نمایندگان، و مشتریان که همگی به دیدگاه های ما پایبند باشند.

موتورسیکلت: ما معتقدیم موتورسیکلت وسیله ای است بسیار مفید برای عموم مردم به شرط آنکه با ترویج فرهنگ استفاده صحیح از آن همراه باشد که تحقق آن نیازمند حرکت هدف دار و همگانی مسئولین، دست اندرکاران این صنعت و مصرف کنندگان است.

افتخارات ما

ارگان های همکار: