بمنظور حمایت از مشتریان گرانقدر محصولات پیشتاز موتور و در راستای تقدیر از همراهی این عزیزان که همواره برای پیشتاز موتور ارزشمند بوده است، بهمراه کلیه موتورسیکلت های پیشتاز موتور، هدایای زیر به خریداران اهدا خواهد شد.

 

بیمه نامه

بیمه نامه موتورسیکلت یکی از موارد اجباری برای مالکان موتورسیکلت است که خسارت‌های مالی و جانی وارد شده به شخص ثالث یا راننده را در حوادث رانندگی جبران می‌کند. غفلت در خرید بیمه شخص ثالث موتورسیکلت می‌تواند خسارت‌های سنگینی را به موتورسواران وارد کند. با این حال همچنان بسیاری از افراد در تهیه این امر ضروری تعلل می‌ورزند. از آنجایی که خرید ارزان‌ترین و بهترین بیمه‌نامه شخص ثالث موتورسیکلت یکی از دغدغه‌های مهم موتورسواران است لذا شرکت پیشتاز موتور توس با همکاری بیمه ایران تلاش نموده آرامش خاطر خریداران خود را فراهم آورد و در حوادث همراه آن ها باشد. اطمینان خاطر بیمه‌گزار بابت توانگری بالای بیمه ایران و پرداخت به موقع غرامت به بیمه‌گزار است که عامل مهمی در انتخاب شرکت بیمه برای بیمه‌گزار محسوب می‌شود. بیمه شخص ثالث رایگان برای خریداران موتور سیکلت، از جمله هدایایی است که به خریداران محصولات پیشتاز ارائه می شود.

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی یکی از مهم‌ترین تجهیزات موتورسواری است. سالانه تعداد زیادی از موتورسواران در اثر نداشتن کلاه کاسکت در هنگام بروز سانحه با آسیب های جبران ناپذیری مواجه میشوند. به همین دلیل قانون، استفاده از این کلاه را در هنگام رانندگی با موتور اجباری کرده‌است.

شرکت پیشتاز موتور توس در راستای ارتقای سطح ایمنی موتور سواری و حفاظت از جان راکب، کلاه ایمنی را به صورت رایگان به خریداران خود عرضه می نماید. کلاه ایمنی پیشتاز مجهز به عینک، دریچه ورود هوا، داری طلق شفاف برای جلوگیری از کاهش دید و همچنین جنس مرغوب و استاندارد جهت ایمنی بیشتر موتورسوار می باشد.

کوله ورزشی

چندین دهه است که کوله پشتی به یکی از محبوب ترین اکسسوری ها در بین جوانان بدل گشته و در مسیرهای جاده ای و حتی گشت و گذارهای درون شهری، همواره همراهشان بوده است. داشتن این اکسسوری زمانی بیشتر ضرورت پیدا می‌کند که شما با موتور سیکلت سفر کنید و نیاز به مکانی برای قرار دادن وسایل خود داشته باشید. داشتن تجهیزات موتورسیکلت به قدری مهم است که معمولا به اولویت موتورسوارن بعد از خرید موتور تبدیل شده است. از این رو شرکت پیشتاز با ایده گیری از برترین برندهای روز دنیا، طراحی کوله پشتی مخصوص موتور سواری را در دستور کار خود قرار داد. کوله پیشتاز مجهز به جای مخصوص کلاه کاسکت با لوگوی رنگ برجسته و کیفیت بالا و بادوام، از جمله هدایای ویژه این شرکت برای خریداران است.

خدمات سرویس های دوره ای رایگان

انجام سرویس رایگان اول و دوم باعث افزایش بهره وری موتورسیکلت و نگهداری آن در وضعیت مطلوب می شود. شرکت پیشتاز در راستای وفادارسازی مشتریان خود بابت انجام سرویس های رایگان غیر از هزینه مواد مصرفی، از مصرف کننده وجهی دریافت نخواهد کرد. برای معتبر بودن ارائه خدمات پس از فروش لازم است سرویس رایگان اولیه موتورسیکلت تا ۳۰۰ کیلومتر اول یا حداکثر یک ماه پس از تحویل (هر کدام زودتر فرا رسد) و سرویس رایگان دوم تا ۱۰۰۰ کیلومتر یا حداکثر دو ماه پس از تحویل (هر کدام زودتر فرا رسد) توسط یکی از نمایندگی های مجاز شرکت پیشتاز موتور توس انجام گیرد. همچنین شرکت پیشتاز موتور توس در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان، متعهد است به مدت ۱۰ سال قطعات و لوازم یدکی محصولات خود را تامین نماید.